MESSIL OSALEJAD

Siin saate tutvuda põgusa vailkuga Eesti Antiigimess 2019 osalejatega.

Lisaks allpool loetletutele osalevad messil palju väiksemaid ja suuremiad kollektsionääre ja antiigimüüjaid. Kokku oli 2018 aasta messil kauplejaid üle 40!

Nr-14.-Kevad-2019.-Kaas.png

Ajakiri Pööning

Ajakiri Pööning kirjutab ajalooga majadest ja aedadest, disainiklassikast, pärandkäsitööst, traditsioonilistest töövõtetest ning meistritest. Artikleid kirjutavad oma ala spetsialistid, ajakiri on Eesti-põhine. Tegemist on rohkelt pildimaterjali sisaldava kvaliteetajakirjaga, millest leiab nii huvitavat lugemist, kui ka praktilisi restaureerimisalaseid õpetusi.
Ajakiri Pööning ilmub 4 korda aastas – veebruaris, mais, augustis ja novembris.

 
 
IMG-3471.jpg

Kanut

Konserveerimis– ja digiteerimiskeskus Kanut tegutseb Eestis juba üle kolmekümne aasta. Kanuti missioon on taastada ja väärtustada kultuuripärandit. Kanuti oskusi ja teenuseid on aastate jooksul kasutanud kõige enam Eesti muuseumid. Meie juurde on leidnud tee ka paljud muinsuskaitse all olevate kunstimälestiste omanikud ja mitmed erinevad asutused ning eraisikud. Lisaks restaureerimisele/konserveerimisele tegeleb Kanut negatiivde, trükiste, dokumentide, maalide ja erinevate muude esemete digiteerimisega.

 
IMG_4360-1024x746.jpeg

Idla Antiik

Antiigiäri Oü J. Idla on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on loodud 1992. aastal ja on tegutsenud siiani edukalt. Meie põhitegevusalaks on antiigi ja vanavara ostmine ja müümine kahes Tallinnas tegutsevas poes:

IDLA ANTIIK (Pikk tänav 30)
Avatud: E-R: 10-18, L: 11-15
Telefon: +372 646 4060

IDLA ANTIIKMÖÖBEL (Virmalise 2/Väike-Ameerika 3)
Avatud: E-R 10.00 -18.00
Telefon: +372 5807 0822

 
Tsunfti.jpg

Tsunftijänes

Teostame järgnevaid töid:
*mööbli restaureerimine
*sadulsepatööd (traditsioonilised materjalid ja meetodid)
*polstritööd
*poleeritud pindade taastamine
*mööblikoopiate valmistamine
*hindamine ja ekspertiis
*interjööride komplekteerimine ja kujundamine
*keerulised puidunikerdused ja nende restaureerimine

Mõisa tee 2, Viimsi
Tel: 6091133
+372 50 51 490 (Mati)
+372 52 730 49 (Tiina)
mati@tsunftijanes.ee

 
reedakardin.png

Reeda Kardinad & Disain

OÜ Reeda Kardinad ja Disain, asutatud 13.august 1992, on vanim ( 25 a.) ja prestiižseim aknakatete ja kodutekstiili maaletoomise ning müügiga tegelev firma Baltikumis. Pakume oma klientidele professionaalses teostuses aknakatteid nii elu – kui ka ametkondlikele ruumidele. Tekstiilkardinate valmistamisel kasutame Euroopa juhtivate tekstiilitootjate kollektsioone. Kangavalik ulatub põhjamaiselt kargetest lahendustest tõeliselt ekstravagantseteni pakkudes ka tehnilisi lahendusi.

Reeda Kardinad ja Disain eesmärgiks on pakkuda oma klientidele täiskontseptsiooni – teenust mõõtmisest paigalduseni.

Teie vaid helistage meile, ülejäänu eest hoolitsevad professionaalid!

 
Screenshot_2.jpg

Eesti Koguja

Kodulehe eesmärgiks on oma kollektsionääridele ja vanavarahuvilistele osta huvitavaid esemeid - kokkuost ja ürituste osas informatsiooni levitamine. Müüdavaid asju uuendame ja lisame harva, sest müüki justkui asju ei jää kuna ostame konkreetsetele huvilistele. Kui aga ka Sind huvitab millegi ost siis anna oma soovidest meile julgelt teada ja suhtle ning nii leiame ka Sulle vajaliku eseme ja seda parima hinnaga. Meie arvates väärivad meie valdkonna asju just need, kes on ise ka aktiivsed ning oskavad asju väärtustada. Nagu ka meie kokkutulekul pole kõik asjad lettidele müügiks laotud nii ka siin, et paremad on ikka peidus ja vaid tõelist huvilist ja kollektsionääri ootamas.
Kollektsioneerimine ja vanavaraarmastus on elustiil. Jälgi meie ürituste kalendrit ja postitusi Facebook keskkonnas.

 
kogujad.jpg

Kollektsionäär Peter Elblaus

Kaubaks oleks portselanist ja klaasist nõud, küünlajalad, märgid, medalid, ehted, postkaardid, fotod ja palju muud põnevat.

 
25289611_1516090975134934_5580005249941072433_n.jpg

Nornberg & Co

Kirjastus Nornberg & Co. on väikefirma, mille sooviks on pakkuda nii sisult kui ka välimuselt põnevaid ning heal tasemel uuelaadse kujundusega raamatuid. Firma Nornberg & Co. tegeleb ka antiigi ja vintage müügiga. Seda toetab aastatepikkune huvi vanade, ajalooliste asjade ning raamatute vastu. Meie kõigi kappide ja kummutite sisu ning kogud ja kollektsioonid täienevad ajas, lisanduvatele põnevatele uustulnukatele tuleb ruumi teha ja nii mõnigi vana armastatud ese leiab end ootamas uut õnnelikku omanikku. Kaubavalik täieneb pidevalt.

Ajaloost: Firma alustas 2010. aastal Merike Jürjo vanamoelise kriminaalromaani "Pikad varjud teel" kirjastamisega.

 
 
Nava.jpg

Nava Antiik

Hea ja Eestimaine antiik.

Nava Antiik OÜ (Uus 22, Tallinn)

E-R 10-17.30 Lõuna 13-14

L 10-17

P Suletud

tel +3725079496 (zyndapp@hot.ee navaantiik@hotmail.com)

Raivo Nava

 
 
 
 
 
 
Antiigimess-2.jpg

SAFE

SAFE ehk Schwäbische Albumfabrik näol on tegemist kogujate seas üle maailma tuntud ja tunnustatud kogumistarvikute tootjaga. SAFE tootevalikust võib leida laia valiku erinevaid kogumislahendusi ümbrikutele, märkidele, medalitele, ordenitele, korkidele, etikettidele, kelladele, pliiatsitele, mineraalidele, mänguasjadele, mudelitele, hobi- ja autogrammikaartidele
jne. Lisaks eeltoodule hõlmab SAFE tootevalik nutikaid lahendusi mitte ainult kogumiseks vaid ka kollektsiooni säilitamiseks ja kohaseks esitlemiseks. SAFE kaubamärki esindab Baltikumis Vilk Varustus OÜ. Pakume kiiret ja kvaliteetset teenindust. Lisaks tavapärasele tootegarantiile oleme iga kliendi jaoks alati olemas ning aitame leida sobiva lahenduse.

 
 
 
 
Ro%CC%88ntgen-768x442.jpg

Eesti Kunstiakadeemia muinsuskaitse ja restaureerimise osakond

Eesti Kunstiakadeemia muinsuskaitse ning konserveerimisosakond on koolitanud pärandiga tegelevaid spetsialiste ning erinevate valdkondade konservaatoreid alates 1999. aastast.

2003.aastast on osakonnas esindatud kõik õppetasemed ning haridust saab omandada nii bakalaureuse-, magistri- kui doktoriõppes; spetsialiseerutakse kas kunsti- või arhitektuurimälestiste konserveerimise suunale.

Päevasele õppele lisaks on võimalus osaleda põhjalikel, terve õppeaasta vältel toimuvatel täienduskoolituskursustel, mille programm lähtub arhitektuuripärandi spetsialisti kutsestandardi nõuetest.

antiikkiliike_banner1.jpg

Antiikki Maini ja Veli Oy

Helsingis asuv antiigipood on kogu Soome üks vanimaid ja kompetentsemaid kauplusi. Kaupleme kõige vana ja väärikaga ning hindame antiiki.

Antiikki Maini ja Veli Oy
Museokatu 23
00100 HELSINKI
Lahtioleku ajad:
E-R 12-17:30
L 11-14
e-post: info@antiikkimainijaveli.fi